CarrefourSA Marketlerinde Pek Çok Ürün Neredeyse Yarı Fiyatına Satılıyor! Kampanya 25 Ağustos'ta Son Buluyor

CarrefourSA Marketlerinde Pek Çok Ürün Neredeyse Yarı Fiyatına Satılıyor! Kampanya 25 Ağustos'ta Son Buluyor

CarrefourSA İnternet Sitesinde Yeni Kampanyalar! Ayçiçek yağı, un ve salça gibi ürünlerde indirim fırsatı! CarrefourSA Kart ile yararlanın. Fırsatlar sınırlı, acele edin!

A+A-

Son dönemde dünya genelinde ve ülkemizde yaşanan olumsuz olayların etkisiyle birçok ürün ve hizmette zam üstüne zam yapıldı. Bu zamlar nedeniyle vatandaşların alım gücü ciddi oranda azaldı. Bu durumda, vatandaşlar özellikle temel ihtiyaç ürünlerinde yapılan indirimleri yakından takip etmeye başladılar.

sa.jpg

CarrefourSA, internet sitesi aracılığıyla kampanyalarını duyurmaya devam ediyor. Kısa süreliğine yapılan bu indirimlerden yararlanmak isteyen vatandaşlar, en uygun ürünleri almak için araştırmalar yapıyorlar. Uşak Gündem olarak biz de marketler tarafından sunulan tüm kampanyaları yakından takip ediyoruz. İşte detaylar:

İndirimli Ürünler ve Fiyatları

  1. Yudum Ayçiçek Yağı 4 Litre: Fiyatı 149,90 TL'den 129,90 TL'ye düşmüştür.
  2. Söke Un 5 kg: Fiyatı 99,90 TL'den 79,90 TL'ye düşmüştür.
  3. Tat Domates Salçası 830 gram: Fiyatı 44,50 TL'den 39,90 TL'ye düşmüştür.

saa.jpg

Kampanyadan Yararlanmak İçin

Bu indirimlerden faydalanmak için CarrefourSA Kart'a sahip olmanız gerekmektedir. Alışveriş sırasında CarrefourSA Kart'ınızı yanınızda bulundurmanız önemlidir.

Artık ihtiyacınız olan ürünlere daha uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Bu kampanya sayesinde CarrefourSA'da alışveriş keyfini daha da artırabilirsiniz. Unutmayın, indirimli fiyatlarla sunulan ürünler sınırlıdır, bu fırsatları kaçırmamak için acele edin!

Unutmayın, tüm ürünlerde yapılan indirimler kısa süreliğine geçerlidir. Bu nedenle, ihtiyacınız olan ürünleri uygun fiyatlarla almak için vakit kaybetmeden CarrefourSA internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Kampanya detayları ve diğer fırsatlar için sizleri bekliyoruz. Mutlu alışverişler!