Bu Devirde Bu Fiyata 1+1 Ev Bile Yok! Vakıfbank 4+1 Evi Ölü Fiyatına Açık Arttırmaya Koydu!

Bu Devirde Bu Fiyata 1+1 Ev Bile Yok! Vakıfbank 4+1 Evi Ölü Fiyatına Açık Arttırmaya Koydu!

Vakıfbank'tan Yenimahalle'de kelepir fiyatlı daire fırsatı! Dar gelirli aileler için 130 m2 daire, 315.000 TL'den başlayan fiyatlarla. Krediye uygun, 2 balkonlu ve merkezi konumda. Başvurular başladı, son tarih için acele edin! Detaylar için web sayfamızı ziyaret edin. Unutulmaz bir fırsatı kaçırmayın!

A+A-

Ev kiraları Cumhuriyet tarihinde görülmemiş seviyelerine çıkarken, ev almak orta sınıf gelire sahip olan aileler için bile hayal ötesi bir şey oldu. Ama hemen üzülmeyin çünkü Vakıfbank, öyle bir emlak ilanı yayınladı ki, dar gelirlilerin bile kolayca alabileceği bir fırsat sunuyor.

para6-008.jpg

Yenimahalle'de Kelepir Fiyata Daire Fırsatı!

Vakıfbank, 29 Temmuz 2023 tarihinde kendi web sayfası üzerinden kelepir fiyata diyebileceğimiz yeni bir daire ilanı yayınladı. Bu ilan için başvurular başlamış olup, isteyen herkes başvuru yapabilecek. Peki, bu daire nerede? Genel özellikleri nasıl? Tüm detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Yenimahalle'de Merkezi Konumda

Mardin’in Kızıltepe ilçesinde, Yenimahalle semtinde bulunan bir apartman dairesi Vakıfbank tarafından satışa sunuluyor. Bu daire, 130 m2 alana sahip olup, salon, 4 oda, 2 balkon, hol, banyo ve wc’den oluşuyor. Binanın betonarme yapı tipinde olduğu, 2007 yılında inşa edildiği belirtiliyor.

vakif.jpg

Uygun Fiyat ve Ödeme Kolaylıkları

Dairenin tapu durumu kat irtifakına uygun olup, kredi kullanımına uygunluk durumu da bulunuyor. Başlangıç bedeli 315.000 TL olan bu daire için teminat bedeli ise 15.750 TL olarak belirlenmiştir. Minimum artış miktarı ise 5.000 TL'dir. Bu uygun fiyat ve ödeme kolaylıkları, dar gelirli ailelerin de sahip olabileceği bir fırsat sunuyor.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Vakıfbank'ın bu kelepir fiyatlı daire ilanına başvurular başlamış durumda. Başvuru yapmak isteyen herkes, Vakıfbank'ın resmi web sitesini ziyaret ederek detaylı bilgilere ve başvuru sürecine ulaşabilir. Başvuru adımları oldukça basit ve kullanıcı dostu tasarlanmıştır.

para14-002.jpg

Son Başvuru Tarihi

Eğer siz de uygun fiyatlı bir daireye sahip olma fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, acele edin! Bu kelepir fırsatlı daire için son başvuru tarihi ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 1 aydır. Son başvuru tarihini kaçırmamanız önemlidir.