Ayçiçek Yağında Dev Kampanya! 3 Al 1 Öde!

Ayçiçek Yağında Dev Kampanya! 3 Al 1 Öde!

Kaçırılmayacak fırsat! Ayçiçek yağında 3 al 1 öde kampanyasıyla lezzeti ucuza getirin! Stoklar sınırlı, acele edin! Afiyet olsun.

A+A-

Ayçiçek yağı fiyatlarında yaşanan düşüşle birlikte müthiş bir fırsat doğdu! EnSonMedya'da gördüğüm haberlerde Ayçiçek Yağı için 3 al 1 öde kampanyasının başladığını duydum ve bu fırsatı kaçırmamanızı öneririm. Ancak şunu da belirtmeliyim ki stoklar sınırlıydı ve hızla tükenmiş durumda. Eğer hala bu indirimden yararlanmak istiyorsanız, acele edip marketlere uğramanız gerekebilir.

aycicekkk-002.jpg

Kampanyayı öğrendiğimde ben de hemen heyecanlandım çünkü evdeki yağımız tükenmişti ve yemek yapmak için Ayçiçek yağına ihtiyacımız vardı. Yağsız yemeklerin pek lezzetli olmadığını hepimiz biliriz, bu yüzden markete gitmek için sabırsızlandım. Ancak, benim gibi düşünen birçok kişi olduğunu fark etmem uzun sürmedi. Ayçiçek yağının fiyatının düştüğünü duyanlar, hemen marketlere akın etmiş ve sonuç olarak stoklar hızla tükenmişti. Neyse ki, erkenden gitmiştim ve az da olsa stokta kalan birkaç şişe Ayçiçek yağı alabildim. Maalesef bazı insanların sepetleri tıka basa doluydu! Sanırım bu fırsatı duyanlar, evlerinin stoklarını güncellemek için bolca yağ almışlar. Haklılar tabii, Ayçiçek yağı hem yemeklerde hem de kızartmalarda sıkça kullanılan bir ürün ve böyle bir indirimi kaçırmamak akıllıca bir tercih olabilir.

Üstelik kampanyanın "3 al 1 öde" şeklinde olması da cabası! İnsanın canı çekiyor, ekonomik olunca da dayanmak zor olabiliyor. İçimdeki dürtüye yenik düşüp biraz da stoklamak istedim, ne olur ne olmaz belki ileride fiyatlar yükselir ve elimde hazır stok olur düşüncesiyle birkaç şişe daha aldım. Ayçiçek yağının bu indirimle çok daha uygun hale geldiğini düşününce, raflardaki hızlı tükenmeyi anlayışla karşılamak gerektiğini düşündüm. Ama yine de almak isteyenler için geç kalmamak adına hızlı davranmalarını öneririm, belki bu fırsat tekrar karşımıza çıkmaz.

aycicek-002.jpg

Bu tür kampanyaları takip etmek gerçekten önemli. Marketler sık sık böyle indirimler düzenler ve eğer fırsatları kaçırmak istemiyorsak gözümüzü açık tutmalıyız. Bundan sonra ben de daha dikkatli olacağım, belki başka bir üründe benzer fırsatlar yakalayabilirim, kim bilir! Ayçiçek yağındaki bu indirim beni mutlu etti ve umarım sizler de bu fırsattan yararlanabilmişsinizdir. Şimdi artık yemeklerimi keyifle pişirebilirim.