Arka Sokaklar Dizisi 18. Sezon İçin Tarih Verdi! Eski Oyuncuları Geri Dönüyor!

Arka Sokaklar Dizisi 18. Sezon İçin Tarih Verdi! Eski Oyuncuları Geri Dönüyor!

Arka Sokaklar 18. Sezon! Yeni Yapımcıyla Heyecan Dorukta. Eski Ekipten Sürpriz Katılım! Türk Televizyonlarının Fenomen Dizisi Başlıyor. İzleyenleri Ekranlara Kilitleyecek Unutulmaz Anlar Sizi Bekliyor!

A+A-

Kanal D'nin fenomen dizisi "Arka Sokaklar", 18. sezon hazırlıklarına başlıyor. Uzun soluklu dizinin yapımcı şirketi değişti ve kadrosuna eski ekipten bir oyuncu daha katıldı.
 

Fenomen Dizi "Arka Sokaklar" Yapım Şirketini Değiştiriyor

Uzun yıllardır izleyicilerle buluşan "Arka Sokaklar", 18. sezonunda yapımcı şirket değişikliğine gidiyor. Yeni sezon çekimleri için diziyi artık D Media üstlenecek. Kanal D ekranlarında 17 sezon boyunca izleyicilerle buluşan dizi, yeni bölüm çekimlerine ağustos başında başlamayı planlıyor.

Yeni Kadroya Eski Oyuncudan Katılım

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Erler Film'de Türker İnanoğlu'nun sağ kolu olan Yılmaz Ekmekçi, danışmanlık yapacak. Zafer Ergin, Özgür Ozan, Türker İnanoğlu, Ozan Çobanoğlu, Oğuz Peçe ve Kerimhan Duman'ın yanı sıra Mustafa Üstündağ da yeni sezon için anlaşma imzalayan isimler arasında yer aldı. Ayrıca "Arka Sokaklar"ın avukatı Başak rolünde oynayan Perihan Ünlücan da eylül sezonunda yine cuma günleri izleyicilerle buluşacak.

arka.jpg

Türk televizyonlarının sevilen dizisi "Arka Sokaklar", yeni sezon öncesi heyecanla bekleniyor. Kanal D ekranlarının vazgeçilmez yapımlarından biri haline gelen dizi, 18. sezonunda izleyicileriyle buluşacak. "Arka Sokaklar"ın yeni sezonuna dair merak edilenler ve dizinin değişen yapımcı şirketi büyük bir ilgiyle takip ediliyor.

Yapım şirketi değişikliğiyle birlikte dizinin hayranları, yeni sezonun nasıl bir hikaye ve kurguyla geleceğini merak ediyor. Uzun yıllardır devam eden ve Türk televizyon tarihine adını altın harflerle yazdıran "Arka Sokaklar", 18. sezonunda da unutulmaz anlar yaşatacağa benziyor.

Yeni sezonla birlikte kadroya dahil olan eski ekipten bir oyuncunun varlığı da izleyicileri heyecanlandırıyor. Bu oyuncunun kim olduğu ve hangi karaktere hayat vereceği ise merak konusu.