Arka Sokaklar 18. Sezonu Cuma Akşamı Ekranlara Gelecek! O Komiser Tekrar Dizide Rol Alacak!

Arka Sokaklar 18. Sezonu Cuma Akşamı Ekranlara Gelecek! O Komiser Tekrar Dizide Rol Alacak!

Arka Sokaklar dizisi, Türker İnanoğlu tarafından Kanal D'ye bedelsiz olarak devredilen bir sezonluk hakkın ardından, merakla beklenen yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Diziye bomba gibi bir yeni karakter katılıyor ve izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak. Arka Sokaklar dizisi, önümüzdeki hafta D Media yapımcılığında sete çıkacak ve ünlü yapımcı Türker İnanoğlu'nun desteğiyle 42 bölümlük anlaşmalar oyuncularla imzalanıyor.

A+A-

Arka Sokaklar dizisi, Türker İnanoğlu tarafından Kanal D'ye bedelsiz olarak devredilen bir sezonluk hakkın ardından, merakla beklenen yeni bölümleriyle izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Diziye bomba gibi bir yeni karakter katılıyor ve izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacak. Arka Sokaklar dizisi, önümüzdeki hafta D Media yapımcılığında sete çıkacak ve ünlü yapımcı Türker İnanoğlu'nun desteğiyle 42 bölümlük anlaşmalar oyuncularla imzalanıyor. Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Özgür Çobanoğlu, Mustafa Üstündağ, Oğuz Peçe ve Perihan Ünlücan gibi ünlü isimlerin yer aldığı diziye, oldukça yakışıklı ve yetenekli bir genç komiser dahil oluyor.

sokak.jpg

Yeni Bölümde Heyecan Dolu Anlar!

Yalnız Kurt dizisinde izleyicilerin beğenisini kazanan Hasan Deniz Yaran, ünlü dizi "Arka Sokaklar"ın kadrosuna katıldı. Genç ve başarılı oyuncu, dizi içerisinde komiser Kadir Korkmaz rolüyle seyircilerin karşısına çıkacak ve diziye yeni bir soluk getirecek.

Türker İnanoğlu'nun Diziye Katkısı

D Media yapımcılığında çekilen Arka Sokaklar dizisi için Türker İnanoğlu'nun büyük bir katkısı oldu. Usta yapımcı, bir sezonluk hakkını bedelsiz olarak Kanal D'ye devrederek dizinin devamlılığını sağladı. Bu sayede dizi, izleyicilerine daha uzun süre boyunca keyifle izleme imkanı sunacak.

sokakk-001.jpg

Ünlü Oyuncularla Anlaşmalar İmzalandı

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerinde yer alacak ünlü oyuncularla yapılan anlaşmalar da büyük bir merakla bekleniyordu. Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Özgür Çobanoğlu, Mustafa Üstündağ, Oğuz Peçe ve Perihan Ünlücan gibi deneyimli ve başarılı isimlerle anlaşmalar imzalandı. Bu oyuncuların diziye olan katkıları ve performanslarıyla izleyicileri ekran başına kilitleyeceği kesin.

Yakışıklı Genç Komiser Diziye Katılıyor

Diziye katılacak olan yakışıklı genç komiser karakteri, izleyicileri etkilemeye aday. Hasan Deniz Yaran'ın canlandıracağı Kadir Korkmaz karakteri, zorlu suçları çözme yeteneği ve insanlarla kurduğu özel bağla dikkat çekecek. Yeni katılan karakterin dizinin akışına nasıl yön vereceği merakla bekleniyor.

arka-001.jpg

Dizinin Yeni Hikayesi ve Heyecan Verici Bölümleri

Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümleri, aksiyon dolu sahneleri, heyecan verici hikayesi ve ünlü oyuncuların başarılı performanslarıyla izleyicileri büyüleyecek. Türker İnanoğlu'nun katkıları sayesinde dizi, daha önce hiç yaşanmamış heyecan dolu anlarla izleyicileri ekran başına kilitleyecek.