Araç Sahiplerine O Bankadan Müjde! Hemen SMS At 400 TL İndirim Kazan

Araç Sahiplerine O Bankadan Müjde! Hemen SMS At 400 TL İndirim Kazan

Garanti Bankası'nın Yeni Akaryakıt Kampanyası ile araç sahipleri akaryakıt masraflarından 400 TL'ye kadar tasarruf sağlayabilir. Kampanya kapsamında Garanti BBVA müşterileri 1-31 Ağustos tarihleri arasında avantajlardan faydalanabilir. Detaylar için web sitemizi ziyaret edin. Yakıt harcamalarınızı hafifletmek için şimdi katılın!

A+A-

Akaryakıt fiyatlarındaki sürekli artış, araç sahiplerinin cebini her geçen gün daha da zorlamaktadır. Ancak Garanti Bankası'nın 1 Ağustos 2023'te başlayacak ve 31 Ağustos 2023'e kadar devam edecek olan yeni akaryakıt kampanyası, bu zorluğa büyük bir çözüm sunuyor. Detaylar haberimizde.

Akaryakıt Masraflarında Büyük İndirim: 400 TL Cebinize Kalıyor

Artan petrol fiyatlarının araç sahiplerini zor durumda bırakmasına artık son verme vakti geldi. Garanti Bankası'nın yeni kampanyası ile akaryakıt masraflarınızdan tasarruf etmek artık mümkün. Kampanya kapsamında, akaryakıt harcamalarınızın %100'e varan kısmını geri alabilirsiniz. Bu da demek oluyor ki, her seferinde cebinize 400 TL daha fazla kalıyor.


benzinnn-021.jpg

Kampanya Koşulları ve Detayları

Bu fırsattan yararlanmak isteyenler için bazı katılım koşulları bulunmaktadır:

Garanti BBVA Müşterisi Olun

Kampanyadan faydalanmak için öncelikle Garanti BBVA müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer hali hazırda bir Garanti BBVA müşterisi değilseniz, müşteri talebinizi hızlıca Garanti BBVA mobil uygulaması üzerinden iletebilirsiniz.

Kampanya Tarihleri

Kampanya, 1 Ağustos ile 31 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler içerisinde kampanyaya katılarak avantajlardan yararlanabilirsiniz.

akaryakitt-018.jpg

Katılım Adımları

Kampanyaya katılanlar, "YAKIT400" kodunu kullanarak Garanti BBVA mobil uygulamasına giriş yapmalıdır. Bu adımı tamamladıktan sonra kampanyanın sunacağı avantajlardan faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Nakit Ödüller ve Avantajlar

Kampanyaya katılan müşteriler, 10 Eylül 2023 tarihine kadar Garanti Bankası banka veya kredi kartlarıyla akaryakıt alımlarında özel avantajlardan yararlanabilirler. İlk ve tek seferde yapılan akaryakıt harcamasının yarısı kadar nakit ödül kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Bu ödül, kullanılan karta aktarılacak ve maksimum 400 TL'ye kadar çıkabilecektir.