Alişan ve Buse Varol Ayrılığı Tekrardan Gündeme Geldi! Ünlü Çift Ayrılık Sebebindeki Sırrı Açıkladı!

Alişan ve Buse Varol Ayrılığı Tekrardan Gündeme Geldi! Ünlü Çift Ayrılık Sebebindeki Sırrı Açıkladı!

Ünlü çift Alişan ve oyuncu eşi Buse Varol'un evliliği krizde. Buse Varol'un doğum gününden sonra yaşanan olaylar aralarında ayrılığa neden oldu. Alişan'ın annesi Suzan Tektaş ve Buse Varol'un yengesi Merve Tektaş'ın da rol oynadığı iddia ediliyor. Kriz, Alişan'ı zor durumda bırakıyor. İlişkilerindeki zorluklar sık sık gündeme geliyor.

A+A-

Ünlü şarkıcı Alişan ve eşi oyuncu Buse Varol, evliliklerinde sık sık kriz yaşamaktalar. Son yaşanan kriz, Buse Varol'un doğum günü sırasında ortaya çıktı. İddialara göre, Buse Varol'un yakın bir arkadaşı, "Buse samimi görünmüyor, fırsat bulunca gidecekmiş gibi duruyor" şeklinde yorumda bulundu. Bu yorumu beğenen Suzan Tektaş, yeniden gündeme geldi.

alisan.jpg

İddialara Göre, Yengesi ve Kayınvalidesi Krizin Başrolünde

Yaşanan son krizde, Alişan'ın yengesi Merve Tektaş ve annesi Suzan Tektaş'ın da rol aldığı iddia ediliyor. Söylemezsem Olmaz programındaki yorumcular, Merve Tektaş'ın Buse Varol'la sürekli bir yarış ve kapışma içinde olduğunu söylediler. Ebru Şancı Öztürk ise açıklamasında, "Çok yakın kaynaklarımdan bildiğim bir şey var, Merve eşinin vefatından sonra sürekli şey yarıştırıyor, kıyaslama, ona yapılan bana da yapılsın. Çok eminim. Yengesi Alişan'a diyor ki bizim arabayla dalga geçiliyor şu marka alınsın Alişan alıyor. Ben de Buse'nin yerinde olsam yaparım..." dedi.

Alişan Ortada Kaldı

Son krizde, Alişan'ın ortada kaldığı iddia ediliyor. İddialara göre, Merve Tektaş ve Suzan Tektaş arasındaki yarış, Alişan ve Buse Varol'un evliliğini de olumsuz etkiliyor. Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın da iddialara dahil olması, durumu daha da karmaşık hale getiriyor.

alisann.jpg

Ünlü Çiftin Evliliklerindeki Zorluklar

Alişan ve Buse Varol çifti, ünlü olmalarının yanı sıra evliliklerinde yaşadıkları krizlerle de gündeme geliyor. Bu krizlerin en sonuncusu, Buse Varol'un doğum günü sırasında yaşandı ve ilişkilerine olumsuz yansıdı.

İkinci İddia: Yengesi ve Kayınvalidesi Arasında Yaşanan Yarış

Yaşanan krizin merkezinde, Alişan'ın yengesi Merve Tektaş ve annesi Suzan Tektaş'ın olduğu iddia ediliyor. Söylemezsem Olmaz programındaki yorumcular, Merve Tektaş'ın Buse Varol'la sürekli bir yarış ve kapışma içinde olduğunu söylediler. Bu durum, çiftin evliliklerini zorlaştıran bir faktör olarak öne çıkıyor.

alisannn.jpg

Ebru Şancı Öztürk'ten Çarpıcı Açıklamalar

Programda yorum yapan isimlerden Ebru Şancı Öztürk, iddialara ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. "Çok yakın kaynaklarımdan bildiğim bir şey var, Merve eşinin vefatından sonra sürekli şey yarıştırıyor, kıyaslama, ona yapılan bana da yapılsın. Çok eminim. Yengesi Alişan'a diyor ki bizim arabayla dalga geçiliyor şu marka alınsın Alişan alıyor. Ben de Buse'nin yerinde olsam yaparım..." dedi. Bu sözler, çiftin içinde bulunduğu zor durumu açıkça ortaya koyuyor.

Alişan'ın Zor Durumu

Son yaşanan krizin en çok etkilediği isimlerden biri de Alişan. İddialara göre, Merve Tektaş ve Suzan Tektaş arasındaki yarış, Alişan ve Buse Varol'un evliliğini zora sokuyor. Üstelik Alişan'ın annesi Suzan Tektaş'ın da bu krizin içine dahil olması, durumu daha da karmaşık hale getiriyor. Alişan, eşinin ve ailesinin arasında sıkışmış gibi görünüyor.