Akıllı Telefon Kullanıcılarına Ücretsiz Oldu! O Hattı Kullananlara 3 Ay Ücretsiz!

Akıllı Telefon Kullanıcılarına Ücretsiz Oldu! O Hattı Kullananlara 3 Ay Ücretsiz!

Vodafone'dan Akıllı Telefon Kullanıcılarına Müjdeli Kampanya! 3 ay ücretsiz YouTube Premium Üyeliği fırsatıyla reklamsız video izleme ve daha fazlasını keşfedin. Red ve FreeZone müşterileri için geçerli kampanyaya hemen katılın!

A+A-

Akıllı telefonlarında "4.5G" yazısı olan Vodafone hat sahipleri için müjdeli bir haber var. Vodafone, Ağustos ayı kampanyasında müşterilerine özel olarak "3 ay ücretsiz YouTube Premium Üyeliği" hediye edeceğini duyurdu.

para7-017.jpg

Kimler Yararlanabilir?

Vodafone Red müşterileri ve FreeZone müşterileri, bu ayrıcalıklı kampanyadan faydalanabilecekler. Ancak, kampanya kapsamındaki bu ücretsiz YouTube Premium üyeliğinden yararlanmak için mevcut tarifelerinden uyumlu olmayan bir tarifeye geçiş yapmamaları gerekmektedir. Kampanya boyunca, sadece belirtilen tarifeler arasında geçiş yapmak mümkündür.

YouTube Premium Nedir?

3 ay süreyle hediye edilecek YouTube Premium üyeliği, çevrimdışı reklamsız video izleme, YouTube Music ve arka planda video oynatma gibi avantajları içermektedir. Üyelik kazanan aboneler, YouTube Premium servisine giriş yaptıktan sonra, servisin sunduğu olanakları tam anlamıyla kullanabileceklerdir.

iphoneee-003.jpg

Nasıl Katılabilirsiniz?

Eğer Vodafone müşterisi değilseniz, YouTube Premium kampanyasından faydalanmak için öncelikle Vodafone'a geçiş yapmanız gerekmektedir. Bu işlemi Vodafone online kanalları veya Vodafone mağazaları aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Red Video Sınırsız 25, Red Sosyal Sınırsız 30 veya Red Eğlence Sınırsız 40 paketlerinden birini seçerek, 3 ay boyunca geçerli YouTube Premium üyeliğini kazanabilir ve aynı zamanda tarife süresince YouTube'u sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Eğer zaten Vodafone'luysanız, YouTube Premium kampanyasından tüm Red ve Red Sınırsız paketlerine geçiş yaparak faydalanabilirsiniz. Size uygun bir Red tarifesi seçerek, 3 ay boyunca YouTube Premium'un reklamsız video izleme keyfini sürebilirsiniz.

para16-008.jpg

Vodafone Red ve FreeZone müşterileri, bu özel kampanya ile YouTube Premium'un ayrıcalıklı dünyasına ücretsiz ve reklamsız bir şekilde adım atabilirler. Unutmayın, kampanya süresince hizmetten faydalanmak için uygun bir tarife seçmeniz gerekmektedir. Ayrıca, bu süre boyunca YouTube'u istediğiniz kadar kullanabilir ve favori videolarınızı kesintisiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Müjdeyi tüm akıllı telefon kullanıcılarına duyurun ve avantajlı kampanyadan hemen yararlanın!