Akbank'tan Okul Alışverişlerine 2500 TL'ye Kadar İndirim!

Akbank'tan Okul Alışverişlerine 2500 TL'ye Kadar İndirim!

Eğitim masraflarını hafifletmek için Teknosa ve Akbank'ın sunduğu özel kampanyalardan faydalanın. Okula dönüş alışverişlerinizde büyük indirimler ve özel hediyeler sizi bekliyor. Geleceğe yapılan bu yatırımı kaçırmayın!

A+A-

2023-2024 eğitim ve öğretim sezonu yaklaşırken, öğrenci ve velilerin gözü okul alışverişlerinde. Ancak her geçen gün yükselen kırtasiye malzemesi fiyatları, aileleri zor bir duruma sokuyor. Bu sorunu çözmek isteyen birçok kurum, yeni okul alışverişi kampanyaları düzenleyerek yardımcı olmaya çalışıyor. İşte bu kampanyalardan biri, Teknosa ve Akbank işbirliği ile sunulan destek ödemeleri.

akbankk-001.jpg

Teknosa İle Okula Dönüş Kampanyası

Teknosa, sadakat programı kapsamında gerçekleştirdiği TeknoClub üyelerine özel "Okula Dönüş" kampanyası ile öğrenci ve ailelerine destek oluyor. 18-22 Ağustos 2023 tarihleri arasında yapılan alışverişlerden elde edilen indirimler, 25 Ağustos-17 Eylül 2023 tarihleri arasında geçerli olacak. Bu kapsamda, 5.000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 500 TL, 15.000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar 1.250 TL, 30.000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise 2.500 TL indirim kazanabilecekler. Teknosa müşterileri, indirimden faydalanmak için 5.000 TL'lik alışveriş limitini aşmak zorundalar.

Akbank'tan Özel Kampanyalar

Akbank da, Axess kart sahiplerine özel kampanyalarla destek sunuyor. 30 Eylül 2023 tarihine kadar Axess kartıyla bin TL ve üzeri her ikinci giyim ve kırtasiye alışverişi yapanlara 50 TL Chip-Para hediye edilecek. Ayrıca, Wings kart sahipleri de her ikinci 2.500 TL ve üzeri alışveriş için toplamda 24.000 mil puan kazanacaklar. Akbank, aynı zamanda Axess, Wings ve Akbank kart sahiplerine bin TL ile 15.000 TL arasındaki peşin ve taksitli alışverişlerde faizsiz ve komisyonsuz 1 ay erteleme imkanı sunacak.

akbank-002.jpg

Ailelere ve Öğrencilere Destek

Bu kampanyalar, öğrenci ve velilere okul alışverişlerinde maddi destek sağlama amacı taşıyor. Gittikçe artan eğitim masrafları karşısında ailelerin yükünü hafifletmeyi amaçlayan bu kampanyalar, öğrencilerin eğitimine destek olma hedefini güdüyor. Yeni eğitim sezonuna daha hazır ve umutlu adımlarla giriş yapmak isteyen herkes, bu fırsatları değerlendirebilir ve avantajlarından yararlanabilir.