Akbank Kampanyasıyla Giyim Alışverişlerinde Büyük İndirim Fırsatı!

Akbank Kampanyasıyla Giyim Alışverişlerinde Büyük İndirim Fırsatı!

Akbank Kart ile giyim alışverişlerinde indirim fırsatı! LCW'de 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 75 TL indirim kazanın. Sadece cuma günleri geçerli. Kampanya 30 Eylül 2023'e kadar devam ediyor. Hemen fırsatı kaçırmayın! Uşak Gündem ile güncel haberleri takip edin.

A+A-

Son zamanlarda dünyada ve ülkemizde yaşanan olumsuz olaylar, birçok ürün ve hizmette zam dalgasına neden oldu. Bu durumda vatandaşların alım gücü önemli ölçüde azaldı. Ancak Akbank, müşterilerine yönelik özel bir kampanya düzenleyerek giyim alışverişlerinde büyük bir indirim fırsatı sunuyor.

akbank.jpeg

Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Akbank Kart sahipleri için özel olarak hazırlanan bu kampanya, giyim alışverişlerinde avantajlı bir fırsat sunuyor. Kampanya kapsamında 30 Eylül 2023 tarihine kadar her cuma günü, www.lcwaikiki.com ve LC WAIKIKI mobil uygulamasından tek seferde yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişlerde anında 75 TL indirim imkanı sunuluyor.

Kimler Yararlanabilir?

Kampanyadan yararlanmak oldukça kolay. 7 Temmuz ile 30 Eylül tarihleri arasında her cuma günü www.lcwaikiki.com ve LC WAIKIKI mobil uygulamasından tek seferde Masterpass'e kayıtlı Mastercard ya da Maestro logolu debit kart (banka kartı) veya Prepaid (ön ödemeli) banka kartları ile yapılan alışverişlerde 250 TL üzerine 75 TL sepet indirimi uygulanıyor.

akbank.jpg

Önemli Detaylar

Kampanya, yalnızca cuma günleri geçerlidir ve bir müşteri en fazla bir kez sepet indiriminden yararlanabilir. Ürün iadesi ve benzeri nedenlerle kampanya şartları sağlanamadığında, sepet indirimi kazanımı yapılamayacaktır. Ayrıca, alınabilecek en yüksek indirim tutarı 75 TL olarak belirlenmiştir.

Hemen Kampanyadan Yararlanın!

Giyim alışverişlerinizde büyük indirim fırsatını kaçırmayın! Akbank Kartınızla 30 Eylül 2023 tarihine kadar www.lcwaikiki.com ve LC WAIKIKI mobil uygulamasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL indirim kazanabilirsiniz. Bu avantajlı kampanyayı kaçırmamak için acele edin!