Akbank Kampanyası: Kart Sahiplerine 1.250 TL Hediye! Son 2 Gün!

Akbank Kampanyası: Kart Sahiplerine 1.250 TL Hediye! Son 2 Gün!

Akbank'tan Müşterilere Özel Kampanya! Axess'e başvuranlar 1.250 TL'ye kadar chip-para kazanıyor. Kampanya tarihleri ve katılım şartları için hemen başvurun. Alışverişlerinizde ekstra kazanç fırsatını kaçırmayın!

A+A-

Akbank, müşterilerine yönelik yepyeni bir kampanya duyurusunda bulundu. Bu önemli duyuruya göre, Akbank kart sahiplerine 1.250 TL'ye kadar hediye verileceği müjdesi verildi. Kampanya, birçok sektörde gerçekleştirilecek alışverişleri kapsayacak ve detayları aşağıda açıklanmıştır.

para5-008.jpg

Axess Başvurularına Özel Chip-Para Kazanma Fırsatı

Akbank tarafından yapılan duyuruya göre, Axess kredi kartına başvuran Akbank müşterileri, 1.250 TL'ye kadar chip-para kazanma imkanı elde edecekler. İlk kez Axess kredi kartı başvurusunda bulunup, market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde toplamda 1.500 TL ve üzeri harcama yapan müşteriler, 250 TL'lik chip-para kazanacaklar.

Kampanya Detayları ve Katılım Koşulları

Bu kazançlı kampanyadan yararlanmak için, müşterilerin 04.07.2023 ile 31.07.2023 tarihleri arasında Akbank'a başvuruda bulunarak onay almaları gerekmektedir. Onay alan müşteriler ise 31.07.2023'e kadar kampanyaya katılabilirler. Kampanya dahilinde, 15.08.2023 tarihine kadar market, akaryakıt ve elektronik sektörlerinde yapacakları her 1.500 TL ve üzeri harcamalarında 250 TL'ye kadar chip-para kazanabilecekler.

Kampanyaya Juzdan, Akbank Mobil veya SMS ile Katılabilirsiniz

Müşteriler, kampanyaya Juzdan üzerinden katılmak için harcama yapmadan önce "Hemen Katıl" butonuna tıklamaları gerekmektedir. Duyuruda ayrıca kampanyanın profil alanında "Kampanyalarınız" başlığı altında göründükten sonra da katılım sağlanabileceği belirtilmiştir.

para16-005.jpg

SMS ile kampanyaya katılmak isteyen müşteriler, ilk harcamadan önce kayıtlı cep telefonu numaralarından "KAZAN" yazarak 4566'ya bir SMS göndermelidirler. Banka sistemi tarafından kayıt onayı alındıktan sonra kampanyaya katılım sağlanmış olacaktır. SMS'lerin operatörlerin tarifelerine göre ücretlendirileceği bilgisine de dikkat edilmelidir.

Akbank'tan Hızlı Başvuru İmkanı

Akbank Mobil ve İnternet, Juzdan, Akbank.com, Axess.com.tr, tüm ATM'ler ve şubelerden kredi kartı başvurusunda bulunmak mümkündür. Başvuru formunda "kartımın anında dijital kullanıma açılmasını istiyorum" seçeneği tercih edilerek kart anında dijital kullanım özellikli hale getirilebilir. Bu sayede kart, adresinize gelmeden internet harcamalarında ve mobil ödemelerde kullanılabilir.

Kampanya Detayları ve Kısıtlamalar

Kampanya kazanımı, aynı gün içinde aynı iş yerinden yapılan ilk 1.500 TL'lik harcama için geçerlidir. Kampanya, free kartlar, ticari kartlar, ek kartlar, öğrenci kartları ve sanal kart başvurularını kapsamamaktadır. Kampanya bireysel müşterilere yöneliktir.

para7-004.jpg

Diğer Kampanyalardan da Chip-Para Kazanın

Akbank müşterileri, kampanya süresince 1.250 TL'ye kadar chip-para kazanmanın yanı sıra, üye iş yerlerinde ve diğer kampanyalarda da chip-para kazanma şansına sahiptirler. Kazanılan chip-paralar, ilgili işlem gerçekleştirildiğinde otomatik olarak kartlara yüklenecektir. Ancak iptal edilen işlemlerde, chip-para kazanımlarının da iptal edileceği hatırlatılır.

Akbank'ın bu özel kampanyasıyla müşterilerine sunulan hediye ve kazanç fırsatlarından hemen yararlanmak için başvurularınızı tamamlamayı unutmayın! Bu kampanya ile alışverişlerinizde ekstra kazanç elde etmek mümkün olacak. Kampanya tarihlerine ve katılım şartlarına dikkat ederek, avantajlı chip-para kazanımı sağlamak için harekete geçin.