Akbank 150.000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Fırsatı! 3 Ay Sonra Ödemeye Başla!

Akbank 150.000 TL Faizsiz İhtiyaç Kredisi Fırsatı! 3 Ay Sonra Ödemeye Başla!

Akbank'tan ihtiyaçlarınıza özel kredi fırsatı! 150 bin TL'ye kadar olan tutarlar için 12 ay vade imkanı sunuluyor. Yüzde 4,50 faiz oranıyla uygun taksitlerle nakit ihtiyacınızı hemen karşılayın! Başvurunuzu şimdi yapın.

A+A-

Son zamanlarda ülkemizde ve dünyada yaşanan olumsuz olaylar nedeniyle birçok ürün ve hizmette artan fiyatlar vatandaşların alım gücünü olumsuz etkiledi. Bu durum, nakit ihtiyacı olanların bankaların sunduğu kredi kampanyalarını araştırmalarına yol açtı. Uşak Gündem olarak sizler için kampanyaları takip ediyor ve Akbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi fırsatını sizlere sunuyoruz. İşte 150 bin TL'ye kadar olan ihtiyaç kredisinin detayları ve faiz oranı:

parax-002.jpg

Akbank İhtiyaç Kredisi Detayları

Akbank internet sitesi üzerinden duyurulan ihtiyaç kredisi fırsatı, 3 ay ertelemeli olarak sunulmaktadır. Kredinin vade süreleri şu şekildedir:

  • 50.000 TL ve altındaki tutarlarda: 36 ay
  • 50.000 TL üzeri 100.000 TL ve altındaki tutarlarda: 24 ay
  • 100.000 TL üzerindeki tutarlarda: 12 ay

Gerekli Belgeler

Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için şubelere gidecekseniz aşağıdaki belgeleri temin etmeniz gerekmektedir:
 

  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesinin aslı ve fotokopisi
  • Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilir.
  • Gelir belgesi - Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)
  • Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi gibi belgeler banka tarafından talep edilecektir.

Faiz Oranı ve Vade Süresi

Akbank tarafından sunulan 150 bin TL'lik ihtiyaç kredisi için 12 ay vade fırsatı sunulmaktadır. Aylık faiz oranı yüzde 4,50'dir. Bu koşullarda, aylık taksit tutarı 17 bin 744 TL olarak hesaplanmıştır.

Akbank ihtiyaç kredisinin detayları ve uygun faiz oranlarıyla nakit ihtiyacınızı karşılamak artık daha kolay. Başvuru için gerekli belgeleri hazırlayarak en yakın Akbank şubesine başvurabilirsiniz. Unutmayın, finansal kararlarınızı verirken uzmanlardan destek almak önemlidir.