Akaryakıta Peş Peşe Zamlardan Sonra Sonunda Müdahale Geldi! Akaryakıta 10 TL İndirim!

Akaryakıta Peş Peşe Zamlardan Sonra Sonunda Müdahale Geldi! Akaryakıta 10 TL İndirim!

Ziraat Bankası'nın yeni kampanyasıyla akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde Bankkart kullanmanın ayrıcalığını yaşayın. 1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında, 300 TL ve üzeri alışverişlerde 75 TL Bankkart Lira kazanın. Bankkart Mobil veya SMS ile katılım sağlayın. Kampanyaya özel indirim fırsatlarını kaçırmayın!

A+A-

Bankkart sahiplerini sevindirecek bir kampanya haberimiz var! Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda, 1 Temmuz - 15 Ağustos 2023 tarihleri arasında Bankkart ile anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında yapılacak akaryakıt ve otogaz alışverişlerine özel avantajlı bir fırsat sunuluyor. Detaylara göz atalım!

akaryakitttt-003.jpg

Kazanın: 75 TL Bankkart Lira

Kampanya kapsamında, Bankkart POS'undan farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız 300 TL ve üzeri 4. akaryakıt veya otogaz alışverişinizde 75 TL Bankkart Lira kazanma fırsatı sizleri bekliyor. Kazandığınız bu 75 TL puanı bir sonraki yakıt alımınızda kullanabilir ve toplam tutardan 75 TL indirim elde edebilirsiniz.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Kampanyaya katılmak oldukça kolay! Bankkart Mobil uygulaması, bankkart.com.tr veya SMS yoluyla katılım sağlayabilirsiniz. Katılmak için TE2023 yazıp 4757'ye Bankamızda kayıtlı Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait cep telefonu numaranızdan SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

akaryakittt-003.jpg

Unutmayın:

  • Kampanya müşteri bazlıdır, dolayısıyla bir müşteri kampanyaya sadece bir kez katılabilir.
  • Kazanılabilecek maksimum Bankkart Lira miktarı 75 TL ile sınırlıdır.
  • Kazanım sağlamak için işlemlerinizi Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında ve Bankkart POS'undan gerçekleştirmelisiniz.

Kazancınızı Kaçırmayın!

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruda, aynı gün içerisinde yapılacak 300 TL ve üzeri harcamalardan sadece bir tanesinin kampanyaya dahil edileceği bilgisi paylaşılmıştır. Ödül kazancınız, bilgi slipinizde ve Bankkart Mobil uygulamasında görüntülenecek ve kazandığınıza dair SMS ile bilgilendirileceksiniz.

akaryakitt-005.jpg

Kampanya Detayları:

  • Kazanılan Bankkart Liralar, 21 Ağustos 2023 tarihinde hesaplara yüklenecektir.
  • Bankkart Liralarınızı, 23 Eylül 2023 tarihine kadar Bankkart anlaşmalı TotalEnergies istasyonlarında akaryakıt veya otogaz alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • 23 Eylül 2023 tarihine kadar kullanılmayan Bankkart Liralar, 24 Eylül 2023 tarihinde geri alınacaktır.

Kimler Yararlanabilir?

Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak ve Bankkart Business sahipleri hem kredi kartı hem de banka kartı özellikleriyle kampanyadan faydalanabilirler. Ancak ücretsiz kartlar bu kampanyaya dahil değildir. Kampanyaya sadece asıl kart sahipleri katılabilir ve ek kartlar ile sanal kartlarla yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.

benzinn-001.jpg

Dikkat Edilmesi Gerekenler:

  • Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler ve iptal/iade işlemleri kampanyaya dahil değildir.
  • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iptal veya iade edilmesi halinde, kazanılan Bankkart Liralar geri alınacaktır.
  • Bankkart Kumbarada yeterli Bankkart Lira bulunmaması durumunda, kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.