Akaryakıt Fiyatlarına Sabah Saatlerinde Üst Yetkililerden İndirim Eli!

Akaryakıt Fiyatlarına Sabah Saatlerinde Üst Yetkililerden İndirim Eli!

VakıfBank'tan Özel Kampanya: Alışveriş Yap, Worldpuan Kazan! Express Card sahiplerine özel avantajlarla dolu bu kampanyaya hemen katılın. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanyada, müşteriler en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilirler. Daha fazla kazanmak için hemen VakıfBank Mobil uygulamasını ziyaret edin!

A+A-

VakıfBank, müşterilerine özel olarak düzenlediği kampanya ile birçok avantaj sunuyor. Kampanyadan tüm müşteriler yararlanabilirler. Kampanyaya ek kart ve sanal kartlarla yapılan alışverişler de dahildir. Bu sayede müşteriler daha fazla Worldpuan kazanma şansına sahip olacaklar. Kampanya süresince bir müşteri, en fazla 75 TL Worldpuan kazanabilecektir.

akaryakitttt-006.jpg

Kampanya Kapsamındaki İşlemler

Kampanya koşullarına göre, BusinessCard'lar, Bankomat Kartlar, nakit çekim ve yurt dışı işlemleri, mail order, iade, iptal ve puan kullanımı işlemleri kampanyaya dahil edilmeyecektir. Aynı gün içinde yapılan 750 TL ve üzeri alışverişlerden sadece biri kampanyaya hak kazanacaktır.

Kampanyaya Katılım ve Worldpuan Kullanımı

Katılım oldukça basit ve kolaydır. Müşterilerin VakıfBank Mobil uygulamasında yer alan "Cepte Kazan" bölümünden "Hemen Katıl" tuşuna basmaları yeterli olacaktır. Kampanya katılımı 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilebilecek ve kazanılan Worldpuan'lar 06 Eylül 2023 tarihine kadar yüklenecektir. Worldpuan'lar, yüklendikleri tarihten bir gün sonra kullanılabilir olacak ve son kullanma tarihi 21 Eylül 2023 olacaktır. Kullanılmayan Worldpuan'lar ise 22 Eylül 2023 tarihinde geri alınacaktır.

akaryakittt-006.jpg

Express Card Sahiplerine Özel Avantajlar

Kampanya kapsamında Express Card sahiplerinden 4.99 TL kampanya katılım bedeli alınacaktır. Bu bedel karşılığında müşteriler kampanyanın sunduğu avantajlardan yararlanabilecektir.

Kampanya Koşullarında Değişiklik Hakkı

VakıfBank, kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Müşterilerin kampanyaya katılmadan önce koşulları dikkatlice incelemesi önemlidir. Böylece kampanyadan maksimum faydayı elde etmek mümkün olacaktır.

Kısacası, VakıfBank Kampanyası müşterilere çeşitli fırsatlar sunuyor. Worldpuan kazanma şansı, kolay katılım imkanı ve avantajlı işlem seçenekleriyle müşterilerin alışveriş deneyimini daha da keyifli hale getiriyor. Kampanya süresince fırsatları takip ederek, alışverişlerde daha fazla kazanç sağlamak mümkündür.