Akaryakıt Fiyatlarına Gece Zammı Fena Vurdu! 5 TL Zam Tabelalara Yansıdı!

Akaryakıt Fiyatlarına Gece Zammı Fena Vurdu! 5 TL Zam Tabelalara Yansıdı!

Akaryakıt fiyatlarındaki dalgalanma ve doların yükselişiyle birlikte benzine yapılan zamlar sürücüleri endişelendiriyor. Uzmanlar, gelecek zam haberlerini takip etmelerini ve depolarını uygun fiyattan doldurmalarını öneriyor. Motorin fiyatlarına gelecek zamla birlikte akaryakıt fiyatları daha da artacak. Güncel fiyatlar için haber1965.com'u ziyaret edebilirsiniz.

A+A-

Benzin ve motorin fiyatları, Brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma ve doların yükselişi sebebiyle sürekli olarak değişim göstermeye devam ediyor. Bu değişimler son dönemde yerini zamlara bırakarak sürücüleri endişelendiriyor.

benzinnn-008.jpg

Akaryakıt Fiyatlarına Yapılan Zam ve Uzmanlardan Gelen Uyarılar

Son dönemde akaryakıt fiyatlarına yapılan zamlarla birlikte fiyatlar 36 TL'yi aşmış durumda. Yeni alınan bir kararla birlikte akaryakıt fiyatlarının daha da yükseleceği uzmanlar tarafından belirtiliyor.

Depoları Doldurun: Kalıcı Zam Tarihi Yaklaşıyor

Önümüzdeki günlerde akaryakıt fiyatlarına bir zam daha geleceği açıklandı. Bu zamdan etkilenmemek için sürücülere depolarını Salı gecesine kadar tamamen doldurmaları öneriliyor. Akaryakıt ürünlerinden alınan KDV oranının %18'den %20'ye çıkartılması fiyatları daha da artırmış durumda. Bu sebeple sürücüler, gelecek zam haberlerini takip ederek depolarını daha uygun fiyattan doldurmanın peşindeler.

Motorin Fiyatlarına Yeni Zam Geliyor

Sektör kaynaklarından alınan haberlere göre, motorin fiyatlarına Salı gününden itibaren bir zam yapılacak. Yapılacak zam tutarı 1 lira 7 kuruş olacak ve bu zamla birlikte akaryakıt fiyatları son zamanlarda toplamda 2,5 TL artmış olacak.

akaryakittt-004.jpg

Güncel Akaryakıt Fiyatları

İşte Türkiye'nin farklı bölgelerindeki güncel akaryakıt fiyatları:

İstanbul

  • Benzin: 36.01 TL/LT
  • Motorin: 35.28 TL/LT

Ankara

  • Benzin: 36.53 TL/LT
  • Motorin: 35.82 TL/LT

İzmir

  • Benzin: 36.64 TL/LT
  • Motorin: 36.01 TL/LT

Samsun

  • Benzin: 36.78 TL/LT
  • Motorin: 36.09 TL/LT

Akaryakıt fiyatları, firmalara ve bölgelere göre değişkenlik göstermektedir. En güncel zam haberlerini öğrenmek için haber1965.com adresini takip edebilirsiniz.