A101 Marketlerinde Toplam 550 TL İndirim ve 250 TL Hediye Para Kazanma Kampanyası

A101 Marketlerinde Toplam 550 TL İndirim ve 250 TL Hediye Para Kazanma Kampanyası

Türkiye'nin en gözde marketi A101'de muhteşem indirimler! Garanti BBVA işbirliğiyle toplam 550 TL indirim ve 250 TL hediye para kazanma fırsatını kaçırmayın! Ağustos sonuna kadar başvurunuzu yapın, avantajlı kampanyalardan yararlanın..

A+A-

Türkiye'nin en gözde zincir marketlerinden biri olan A101, müşterilerine her hafta yüzlerce farklı üründe indirimler sunarak popülerliğini sürdürüyor.

Kodu Öğrenen Markete Koşuyor, Bu Fırsat Kaçmaz! A101 Marketlerinde Toplam 550 TL İndirim Müjdesi

Uygun fiyatlarla alışveriş yapma fırsatı sunan A101, birbirinden avantajlı kampanyalarını duyurmaya devam ediyor.

Garanti BBVA işbirliğiyle hayata geçirilen yeni kampanya ile müşteriler, toplamda 550 TL'ye kadar kazanma şansı yakalıyor. Kampanya kapsamında vatandaşlar, belirli koşulları yerine getirerek indirimler ve puanlar elde edebilirler. 5 Ağustos tarihi itibariyle duyurulan bu kampanyadan herkes faydalanabilir.

300 TL İndirim ve 250 TL Hediye Para Kazanma Fırsatı!

Garanti BBVA tarafından duyurulan bu yenilikçi kampanya ile bankanın yeni müşterileri, belirtilen kodu müşteri olurken ilgili alana girerek kampanyaya katılabiliyorlar. Bu sayede A101 marketlerinde yapacakları harcamalarda 300 TL indirim kazanmanın yanı sıra, 500 TL ve üzeri alışverişlerinde ise 250 TL bonus kazanma fırsatını yakalıyorlar.

Kampanya Ayrıntıları ve Başvuru

Ağustos ayının sonuna kadar geçerli olan bu kampanyadan yararlanmak isteyen vatandaşlar, mobil bankacılık uygulaması üzerinden başvurularını iletebilirler. Kampanya şartları ve ayrıntıları merak edilen konular arasında yer alıyor.

Kampanyaya Katılım Adımları

Kampanyadan 1-31 Ağustos 2023 tarihleri arasında faydalanmak isteyen bireysel müşteriler, Garanti BBVA Mobil uygulamasını indirerek "Müşteri Olmak İstiyorum" adımını takip ederek kampanyaya katılabilirler. Aynı zamanda A1012023 promosyon kodunu uygulamaya girmeleri gerekiyor.

A101 2023 Promosyon Kodu Kullanımı

A1012023 promosyon kodunu kullanmak isteyenler, Garanti BBVA Mobil uygulamasındaki Profil ve Ayarlar bölümünde yer alan "Promosyon Kodu Paylaş/Gir" alanından ilgili kampanyayı seçerek kodu girebilirler.

Kampanyaya uygun şekilde promosyon kodunu giren müşterilere, www.a101.com.tr web sitesi veya mobil uygulama üzerinden yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 300 TL indirim kodu verilecektir. Müşteriler, bu indirim koduna Garanti BBVA Mobil uygulaması veya Garanti BBVA İnternet Bankacılığı'nda yer alan "Kampanyalar" bölümünden erişebilirler. Kupon kodları, en geç 3 gün içinde ilgili alana paylaşılacaktır. "Kampanyalar" bölümüne mobil uygulama içinde yer alan "çan" ikonu ve ardından sağ üst köşedeki "hediye paketi" ikonundan erişilebilir. Üretilen özel indirim kodları, en geç 15 Eylül 2023 saat 23:59'a kadar kullanılabilir. Bu tarihten sonra kullanılmayan kodlar geçerliliğini yitirecektir.