4470'e SMS Gönder Elektrik Fatularında 170 TL İndirimi Kap! Başvuru Şartları Neler?

4470'e SMS Gönder Elektrik Fatularında 170 TL İndirimi Kap! Başvuru Şartları Neler?

Otomatik fatura talimatı vererek faturalarınızı unutmadan ödeyin ve Yapı Kredi'nin avantajlı kampanyasıyla ödüller kazanın. Başvuru için hemen 'TALIMAT' yazarak 4470'e SMS gönderin. Fırsatları kaçırmayın!

A+A-

Faturalarınızı unutmak artık bir sorun olmaktan çıkıyor! Otomatik fatura talimatı, elektrik, su, telefon ve doğalgaz gibi faturalarınızı ödemeyi unutmaktan kurtaran harika bir yöntemdir. Bu talimatı verdiğinizde, faturalarınız otomatik olarak ödeme yapılır ve siz hiçbir şeyi kaçırmazsınız.

para-001.jpg

Yapı Kredi'nin Avantajlı Kampanyası: Faturalarınızı Ödeyin, Ödüller Kazanın

Yapı Kredi Bankası, fatura ödemelerinizi kolaylaştırmak ve sizi ödüllendirmek için 10 Ekim tarihine kadar sürecek harika bir kampanya başlattı. Otomatik fatura talimatı veren her müşteri, toplamda 170 TL kazanma şansını yakalayacak.

Kampanya Detayları

Yapı Kredi Bankası'nın bu avantajlı kampanyası ayrıntılarıyla şu şekildedir:

  • 2 Yeni Otomatik Fatura Talimatı: İki yeni otomatik fatura talimatı veren müşterilere 30 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

  • 4 Yeni Otomatik Fatura Talimatı: Dört yeni otomatik fatura talimatı veren müşterilere 80 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

  • 6 Yeni Otomatik Fatura Talimatı: Altı yeni otomatik fatura talimatı veren müşterilere tam 150 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir.

para-25-002.jpg

Kredi kartından verilen her 6 yeni talimat için ekstra olarak 170 TL kazanma imkanı sunulacaktır. Bu kampanya, müşterilere hem otomatik fatura ödeme kolaylığı sağlarken hem de çeşitli ödüller kazanma şansı sunuyor. Kampanyaya katılmak isteyenlerin 10 Ekim tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru Nasıl Yapılır?

Kampanyaya katılmak isteyenler, son derece kolay bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilirler. Sadece 'TALIMAT' yazıp, boşluk bıraktıktan sonra 11 haneli T.C. kimlik numaralarını 4470’e SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Artık faturalarınızı ödeyerek ödüller kazanmanın zamanı geldi!