3404'e SMS Gönderen Herkesin Hesabına 3000 TL Yatıyor! Kampanya Yarın Sona Eriyor!

3404'e SMS Gönderen Herkesin Hesabına 3000 TL Yatıyor! Kampanya Yarın Sona Eriyor!

Halkbank Kampanyası: SMS ile 3.000 TL Hediye! Alışveriş yapmadan önce kredi kartı numarası ile birlikte 3404'e SMS gönderin. Kazanılan ParafPara tutarı alışverişlere bağlı olarak yüklenecek. Sadece bireysel Paraf ve Parafly kartlar kampanyaya katılabilir. Kampanya süresi 12 ekstre dönemini kapsar. SMS göndermeyi unutmayın!

A+A-

Kampanyadan faydalanmak için alışveriş yapmadan önce anahtar kelimeyi yazıp boşluk bırakarak katılmak istediğiniz kredi kartınızın son altı hanesi ile birlikte 3404’e SMS (KKTC için 3444’e) gönderilmesi gerektiği Halkbank tarafından duyuruldu. Ayrıca yapılan duyuruda Kampanyadan kazanılacak ParafPara tutarı 5.000 TL için 400 TL, 10.000 TL için 1.000 TL, 15.000 TL için 1.500 TL ve 20.000 TL için 2.000 TL ParafParadır. Müşteri sözlerden sadece birini seçerek kampanyaya katılım yapılabileceği ifade edildi.

para7-001.jpg

Kampanya Detayları

Kampanyaya sadece bireysel asıl Paraf ve Parafly kredi kartları katılabilir/söz verebilir. Halkcardlar, ticari kartlar, sanal kartlar ve ek kartlar katılamaz/söz veremez.

Söz verilecek kredi kartının açık ve kullanılabilir kart olması gerekmektedir. Söz verilen kartın kapanması durumunda anında, vade tarihinin geçmesi durumunda o kart ile alışveriş yapılamayacağından verilen söz tutulamayacaktır. Dönemsel gecikmeye girmemiş kartlar için kampanya başvurusu alınabilir.

Kampanya kayıttan sonraki ilk ekstre kesimi ile başlar ve 12 ekstre dönemini kapsar. Örneğin; 15 Şubat’ta kampanyaya katılan bir müşterinin ilk ekstresi 20 Şubat’ta kesiliyor ise 21 Şubat itibariyle yaptığı alışverişler harcama sözü tutarına dahil olur.

para13-001.jpg

Müşteriler kampanyaya sadece asıl kredi kartıyla kayıt olabilir. Birden fazla asıl kartı için söz verebilir, ancak aynı asıl kart ile birden fazla harcama sözü verilemez.

Alışverişlerin kampanyaya kayıt olunan asıl kartla veya kayıt olunan asıl karta bağlı ek kartlar ile yapılması gerekmektedir. Söz verilen karta bağlı ek kartların, sanal kartların alışverişleri ve NFC ile yapılan işlemler harcama sözü tutarına dahil olur.

Müşteri kampanyadan çıktığı takdirde verilen ödül kıstelyevm yöntemine göre geri alınacaktır. Örneğin; 10.000 TL harcama sözüne 1.000 TL ParafPara kazanan müşteri 4. döneminde kampanyadan çıkarsa ilk 3 dönem yerine getirdiği söze karşılık 250 TL ParafPara müşteride kalır, sözünü yerine getirmediği geriye kalan 9 döneme karşılık 750 TL ParafPara müşteriden geri alınır.

para17.jpg

Müşteri 2023 yılı içerisinde her bir harcama sözüne sadece iki kere katılabilir.

Bu kampanya kapsamında SMS göndererek Halkbank müşterileri büyük ödüller kazanma fırsatı elde ediyor. Kampanya detaylarına uygun olarak katılım sağlayan müşteriler, alışverişlerine bağlı olarak ParafPara kazanıyor. Bu fırsatı kaçırmamak için hemen SMS göndermeyi unutmayın!