1000 TL Değerindeki Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu! Yarın Kampanya Son Buluyor Hemen İndirin!

1000 TL Değerindeki Oyun Steam'de Ücretsiz Oldu! Yarın Kampanya Son Buluyor Hemen İndirin!

Steam'de Football Manager 2023 ücretsiz! Bu hafta sonu için özel kampanya kapsamında popüler futbol oyunu, kısa süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunu denemek ve başarıya ulaşmak için şimdi indirin! Ücretsiz erişim için acele edin, süre sınırlı!

A+A-

Dijital oyun platformu Steam, oyuncuları sevindiren etkinliklerine hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta sonu için düzenlenen özel kampanya kapsamında, popüler futbol oyunu Football Manager 2023 kısa bir süreliğine ücretsiz olarak erişilebilir durumda.

Football Manager 2023, Steam'de Kısa Süreliğine Ücretsiz!

Oyun geliştiricileri ve dijital platformlar, kendi oyunlarını tanıtmak amacıyla bazen ücretsiz erişim kampanyaları düzenleyebilirler. Bu şekilde oyuncular, oyunu ücretsiz deneyebilir ve istedikleri takdirde satın alabilirler. Steam'de hafta sonuna özel olarak düzenlenen kampanya ile normalde 799 TL olan Football Manager 2023, 26 Haziran saat 17.00'ye kadar ücretsiz olarak oynanabilir durumda. Oyunu bu tarihe kadar hiçbir ücret ödemeden deneyebilirsiniz.

football.jpg

Football Manager 2023'ü Ücretsiz Oynamak İçin Adımlar

Football Manager 2023'ü ücretsiz olarak oynamak için öncelikle oyunun Steam sayfasına ulaşmanız gerekmektedir. Bunun için buraya tıklayarak oyunun Steam sayfasına gidin. Ardından "Football Manager 2023 Oynayın" bölümünde yer alan "Oyunu Oyna" butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz.

Unutmayın, ücretsiz erişim süresi sona erdiğinde oyunu oynamaya devam etmek için satın alma yapmanız gerekmektedir.

Football Manager 2023 Minimum Sistem Gereksinimleri

Football Manager 2023 oyununda bir futbol kulübünün menajeri olarak görev alıyorsunuz. Oyundaki temel amaç, takımınızı yöneterek başarıya ulaşmaktır. Antrenman düzenlemeleri yapabilir, taktiklerinizi geliştirebilir ve oyuncu transferleri gerçekleştirebilirsiniz. Oyun oldukça detaylı olduğu için bazı oyuncular tarafından zor bulunmaktadır.

footballl.jpg

Windows İçin Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 / AMD Athlon 64 X2
 • Ekran Kartı: Intel GMA X4500, NVIDIA GeForce 9600M GT, AMD/ATI Mobility Radeon HD 3650
 • RAM: 4 GB
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan
 • DirectX: Sürüm 11

macOS İçin Minimum Sistem Gereksinimleri:

 • İşletim Sistemi: macOS 11
 • İşlemci: Apple M1 veya Intel Core M
 • Ekran Kartı: Apple M1, Intel HD Graphics 5000, NVIDIA GeForce GT 750M – 256 MB VRAM – Metal
 • RAM: 4 GB
 • Depolama: 7 GB kullanılabilir alan

Yukarıdaki sistem gereksinimlerini karşıladığınız takdirde Football Manager 2023'ü keyifle oynayabilirsiniz. Ücretsiz erişim fırsatını kaçırmamak için hemen Steam sayfasına gidin ve oyunu deneyimleyin!